Site Overlay

Jeli jsme závod Classic enduro Přelouč

Classic Enduro Přelouč 2020

 

Když tak v zimních měsících chodívám na pivko s kamarády, kteří kdysi, za dob Svazarmu jezdili závodně enduro a motocross, často jsem slýchával, jaké zážitky měli z poza řídítek legendárních Jaw Sadílek, nebo Tramvaj. Jímavé vyprávění ve mně vždy vzbuzovalo touhu zjistit, jak asi takové stroje jely, obzvláště v porovnání s dnešními high tech biky.


Takže jistě pochopíte, že když v létě přišlo pozvání na závody Classic Enduro do Přelouče, umocněné tím, že nám na závody bude zapůjčena legendární Jawa 250 Tramvaj, neváhal jsem s účastí ani minutu a ihned účast potvrdil.
Mimochodem, zmíněný podnik si v Přelouči za 5 ročníků vydobyl velice slušné jméno, neboť do letošních 6. závodů přijeli závodníci nejen z ČR, ale i z Polska, Německa, ba dokonce i ze slunné Itálie.
To potvrzoval pohled do startovní listiny, na počet přihlášených závodníků, činící neuvěřitelných 99 závodníků!

Celou reportáž najdete v zářiovém vydání časopisu Motohouse.