Site Overlay

SUV a 4×4 škola

Ve Ve spolupráci s  OFF ROAD CENTREM LIBEREC pro Vás máme připravený výukový program, jak pro naleštěná SUV, tak pro ostřejší off-roady.

&

Proč je dobré umět ovládat vůz mimo zpevněný povrch?!

–          Není nic smutnějšího, než pohled na řidiče SUV, který si neumí poradit se svým vozem disponujícím 4×4 v místech, kde projedou i klasické osobáky s pohonem jedné nápravy. (Kemp, přírodní zatravněné parkoviště apod.)

–          Výraznou pomocí vám bude získání dovedností také v zimním období, tedy v době, kdy se budete častěji pohybovat na sněhu, či na jiných površích s minimální adhesí.

–          V naší  4×4 škole se naučíte, jak si počínat v takových situacích, které vám nejen pomohou vyjet, ale navíc mnohdy dokáží předejít, či úplně eliminovat poškození vozu vlivem řidičské chyby.

O své naleštěné miláčky se bát nemusíte! Výukový polygon máme rozdělený na část pro off-roady a část pro luxusní SUV.

Trasy i obtížnost terénu, tedy vždy upravujeme na míru typům vozů.

Zjistíte, že jste až doposud netušili, co vše Váš vůz zvládá, bez ztráty kytičky.

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553