Site Overlay

Fungování motoškoly vs. COVID 19

Vážení zákazníci,

velice pečlivě sledujeme situaci ohledně nařízení vlády, která již v březnu 2020 zakázala mimo jiné i činnost všech autoškol / motoškol s ohledem na zabránění šíření viru COVID 19.

Původně mělo dojít k uvolnění autoškol až od 11. 5., avšak zcela nečekaně byla výuka povolena již od 27.4.!

Jelikož jsme s většinou z vás již přeobjednali březnové a dubnové termíny na náhradní termíny v květnu, nebudeme již nic měnit a výuku zrealizujeme dle naší vzájemné dohody.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme na příjmu jak na tomto E-mailu, tak na tel. 792 334 553.
Děkujeme za pochopení.

Tým Gasovy motoškoly.

 

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553

 

 

 

 

Bezpečnostní podmínky:

Předpokládáme, že na náš kurz se budou hlásit jen samí jedinci, kteří používají zdravý selský rozum a jsou svéprávní, avšak pro případ, že by k nám přeci jen zbloudila „ovečka“ ze stáda zlých a zákeřných jedinců, jsme nuceni uvést tyto podmínky, které platí na naše všechny služby:

Podáním přihlášky / objednáním termínu, vyjadřují účastníci svůj souhlas s tím, že se akcí účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí.

Nesou výhradní občanskoprávní a trestněprávní odpovědnost za všechny škody, způsobené jimi samými či jimi používaným vozidlem. Účastníci se podáním přihlášky vzdávají jakýchkoliv nároků na náhradu přímých či nepřímých věcných škod či ublížení na zdraví vzniklých z jakéhokoliv právního důvodu v souvislosti s dotčenou akcí, jakož i potvrzuje, že se zúčastní takových závodů na vlastní žádost a také na vlastní nebezpečí. Toto potvrzují účastí na kurzu.